fbpx

Ing. Zuzana Letrichová

V prvom rade Vám chcem poďakovať za rýchle a krásne dodanie Vašich úžasných vôní, ktoré som si objednala a za prekvapenie, čakala som vzorku novej vône a Vy ste mi poslali rovno parfémik… ďakujem!
Poctivo som testovala  novú vôňu ruže a privátne som si ju nazvala Rose Intense… taká mi pripadá… na začiatku oveľa intenzívnejšia vôňa bielej ruže, sviežejšia, menej sladká ako Rose Royal, potom taký mierny útlm keď prechádza obdobím jemnej kvetinovej vône a na koniec sa premení na krémovú šľahačku stále však s podtónom ruže. Je krásna, intenzívna. Trošku mi z nej chýba také to prekvapenie na záver (najviac ho je v Mahogany Pomegranate kde sa na konci vôňa premení na sladký púder :-)), vedela by som si v ruži predstaviť štipku vanilky…
Momentálne z dvoch úplne odlišných vôní ruže sa mi viac páči Rose Royal, práve kvôli tomu záveru vône, má ho nádherne čistý.
Neberte prosím moje slová ako kritiku, vytvárate nádherné a jedinečné vône, ak niekde je chyba, tak vo mne, veľmi veľmi ťažko si vyberám, málo čo mi vonia, z 99% parfumov ma bolí hlava a je mi na zvracanie (doslova), avšak napriek tomu neustále podlieham mánii ovoniavať a nájsť “to pravé” a teda Mahogany Pomegranate je TOP!!!!
Ešte raz ďakujem za to, že ste vytvorili takéto úžasné parfémy a prajem Vám veľa síl, odvahy a inšpirácie v budúcnosti. Váš servis je ukážkový!

This entry was posted in . Bookmark the permalink.